CANON HATA KODU

Canon hata kodu ve çözüm yöntemleri tablosunda yazıcınızda meydana gelebilecek hataların sebeplerini bularak kolaylıkla sorunu çözebilirsiniz. Canon hata kodları detaylı olarak açıklanmış ve çözümleri için daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Canon Yazıcı Hata Kodları ve Çözüm Yöntemleri Tablosu

Canon hata kodu sayfasında anlatılan yazıcı resetleme programı farklı sitelerde satılmaktadır. Canon hata kodu Yazıcı Resetleme programı yazarak arama yaptırırsanız bulabilirsiniz. Bunun yanında Service Tool v1050, Service Tool v2000, Service Tool v3000, Service Tool v3100 ve Service Tool v3200 yazılımlarını indirerek yazıcınıza uygun olan programla yazıcınızı resetleyebilirsiniz. Resetleme programından Test Print tuşuna bastığınızda yazıcınız çıktı veriyorsa yazıcınıza uygun programdır. Yazıcınızı servis moduna aldıktan sonra bilgisayarınız yeni bir donanım bulundu diyerek sizi uyaracaktır. Donanımı yüklemeye çalıştığınızda başarılı olamayacaksınız. İptal ederek resetleme programını açıyoruz ve işlemlerinize oradan devam edebilirsiniz. Canon hata verdiğinde ilk yapılması gereken İPTAL tuşuna 30 saniye basılı tutulmasıdır. Canon hata halen giderilemiyorsa tabloda anlatılan yöntemlere baş vurunuz.
Canon Hata Kodu
Anlatımı sitemizde bulunan paylaşım butonlarından değerlendirir ve paylaşırsanız memnun oluruz. Doğru bilgilere herkesin ulaşabilmesi umuduyla…Bilgi paylaştıkça değer kazanır!

5 Yanıt

 1. Armağan ÖNÜT diyor ki:

  e 13 hatası veriyor canon 1200 serisi yazıcı

 2. GÜLDEN diyor ki:

  merhaba;
  taradığım belgeyi masaüstüne atamıyorum.806 hata kodu veriyor.

 3. mustafa diyor ki:

  5202 hatası veriyor

 4. Anonim diyor ki:

  çok saolun

 5. serdar diyor ki:

  kardeş ben kapatıp açtım kartuşleri sağa sola çektim düzeldi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*